//here

Agenda

Dag Datum Tijd Categorie Omschrijving Ter info
Vr 24.01.2020 20:00 Extern NBSB DSC A - KiNG B Ronde 4
Vr 24.01.2020 20:00 Extern NBSB DSC B - OSV A Ronde 4
Vr 24.01.2020 20:00 Extern NBSB DSC C - RSG B Ronde 4
Vr 24.01.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 17
Zo 26.01.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Proef examens, Ronde 17
Vr 31.01.2020 20:15 Senioren Interne rapid competitie Ronde 4
Za 01.02.2020 12:00 Extern KNSB De Stukkenjagers 6 - DSC2 Ronde 4
Za 01.02.2020 12:00 Extern KNSB Stukkenjagers 5 - DSC1 Ronde 4
Zo 02.02.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 18
Vr 07.02.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 18
Zo 09.02.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Examens, Ronde 19
Ma 10.02.2020 20:00 Extern NBSB RDS A - DSC B Ronde 5
Di 11.02.2020 20:00 Extern NBSB De Baronie A - DSC A Ronde 5
Vr 14.02.2020 20:00 Extern NBSB King C - DSC C
Vr 14.02.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 19
Zo 16.02.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 20
Vr 21.02.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 20
Zo 23.02.2020 Jeugd Geen schaakles Carnavals Vakantie
Vr 28.02.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 21
Zo 01.03.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 21
Vr 06.03.2020 20:15 Senioren Interne rapid competitie Ronde 5
Za 07.03.2020 12:00 Extern KNSB DSC1 - Eindhoven 4 Ronde 5
Za 07.03.2020 12:00 Extern KNSB DSC2 - Staunton 1 Ronde 5
Zo 08.03.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 22
Vr 13.03.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 22
Zo 15.03.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 23
Vr 20.03.2020 20:00 Extern NBSB DSC A - De Stukkenjagers C Ronde 6
Vr 20.03.2020 20:00 Extern NBSB DSC B - De Kentering B Ronde 6
Vr 20.03.2020 20:00 Extern NBSB DSC C - Stukkenjagers E Ronde 5
Vr 20.03.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 23
Zo 22.03.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 24
Vr 27.03.2020 20:15 Senioren Interne rapid competitie Ronde 6
Za 28.03.2020 12:00 Extern KNSB HSC Helmond 3 - DSC1 Ronde 6
Za 28.03.2020 12:00 Extern KNSB SVO Oisterwijk 2 - DSC2 Ronde 6
Zo 29.03.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Herhalingsles, Ronde 25
Vr 03.04.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 24
Zo 05.04.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 26
Vr 10.04.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 25
Zo 12.04.2020 Jeugd Geen schaakles Pasen
Vr 17.04.2020 20:15 Senioren Interne rapid competitie Ronde 7
Za 18.04.2020 12:00 Extern KNSB DSC1 - RDS 1 Ronde 7
Za 18.04.2020 12:00 Extern KNSB DSC2 - EGS 2 Ronde 7
Zo 19.04.2020 Jeugd Geen schaakles Meivakantie
Di 21.04.2020 20:00 Extern NBSB 't Paardje A - DSC A Ronde 7 Datum
Wo 22.04.2020 20:00 Extern NBSB Caïssa Gilze-Rijen A - DSC C Ronde 6
Do 23.04.2020 20:00 Extern NBSB ODI A - DSC B Ronde 7
Vr 24.04.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 26
Zo 26.04.2020 Jeugd Geen schaakles Meivakantie
Vr 01.05.2020 17:00 Jeugd Schaakkamp Schaakkamp
Vr 01.05.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 27
Vr 08.05.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 28
Zo 10.05.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 28
Vr 15.05.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 29
Zo 17.05.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 29
Vr 22.05.2020 20:15 Senioren Snelschaken
Zo 24.05.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 30
Vr 29.05.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 30
Zo 31.05.2020 10:00 Jeugd Geen schaakles Pinksteren
Vr 05.06.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 31
Zo 07.06.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Proefexamens, Ronde 31
Vr 12.06.2020 20:15 Senioren Interne competitie Ronde 32
Zo 14.06.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 32
Zo 21.06.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Examens, Ronde 33
Zo 28.06.2020 10:00 Jeugd Jeugd schaakles Ronde 34
Zo 05.07.2020 10:00 Jeugd Snoepzakkentoernooi Einde seizoen